Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já věřím na víly

Toto není ani tak o vílách, ale spíše o naší víře v něco vyššího, za ty víly si můžeme dosadit cokoliv. Každému z nás už se asi někdy stalo, že se vlivem životních okolností ocitl v situaci, kdy se neměl o co nebo o koho opřít. A pak většinou voláme na pomoc Boha, Bohyně, anděly, bytosti světla a různé „neviditelné“ pomocníky.

ObrazekČasto už sama skutečnost, že v něco věříme, nám pomůže překonat okamžiky, kdy nás přepadne beznaděj. Kolik z nás skutečně „věří“?

Nedávno jsem viděla film Petr Pan, kde v Zemi Nezemi při boji proti kapitánu Hookovi víla Zvoněnka obětovala svůj život, aby zachránila Petra Pana.

Petr Pan pochopil, že ji může do života navrátit pouze silná víra v existenci víl.A tak začal volat do vesmíru větu: „Já věřím na víly, a jo a jo, já věřím na víly, a jo, a jo...“

Postupně se k jeho hlasu přidávaly další hlasy dětí a dospělých a všichni volali: „Já věřím na víly, a jo, a jo, já věřím na víly, a jo, a jo…“ Ta silná víra všech lidí způsobila, že se víla opět probudila k životu.

Od té doby si občas v těžkých životních okamžicích opakuji jako mantru: „Já věřím na víly, a jo, a jo, já věřím na víly, a jo, a jo…“

Zkuste to taky, funguje to. A za ty víly si můžete dosadit opravdu cokoliv.

A mimochodem – já VĚŘÍM na víly.

                                                                       Mirka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertbam, 6. 6. 2018 16:14)

The prostate gland is central to the a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections received from the rest with the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal with the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to create the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to adopt to make certain a normal prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years and above, you should opt for prostate examination at least per year.

Láska

(Eva Valentová, 13. 10. 2012 13:07)

Já taky věřím na víly, a jo, a jo...a jednorožce, skřítky, elfy...a všechny bytosti, které mají srdce plné Lásky a Soucitu a čekají, až ji dovolíme nám pomoci, abychom tu Lásku v sobě objevili a byli schopni šířit ji dál...

jáá vííím že jsou

(shark, 21. 2. 2011 19:12)

já vím že prostě existují.
mám důkazy.

exist

(delfi, 27. 5. 2010 10:06)

oprava *dal najevo

víly existují

(delfi, 27. 5. 2010 10:05)

Jo jo, víly existují, řadí se mezi živlové bytosti a jsou z druhé dimenze. I draci jsou, to jsou mistři magie, ochránci a vše disharmonické před nimy hned prchá.
Báro, pokud citíš, že máš dračího průvodce, tak se uvolni a pak ho popros, jestli by ti nedal najevo svou přítomnost, bytosti světla přicházejí z prava, to si zapamatuj. A je dost možné, že ucítíš tlak, brnění, šimrání na pravé straně tváře, krku, ramenou...
Ale nezapomeň, že jsou tady, aby tě něco naučili, takže se nech jimi vést a vše ostatní příjde časem.
ahoj

ja verim na víly

(bara, 29. 1. 2010 11:41)

ja verim na víly jo jo ale zadny nevidim i moje kamoska.obe se poo
kousime je videt ale stejne nic ,nemate nejakou radu?jo a taky verime na draky,morsky panny

Já věřím!

(Veenka, 24. 1. 2010 19:37)

Já věřím na anděli, na víly a dokonce mám svoji vílu, jmenuje se Athryn. Mám 3 anděli strážné a mám dar automatické písmo a kresbu. Pracuji s Tarotem, kyvadlem, telekineze (koule psi), telepatie, začínám v sobě probouzet jasnosmysly, mám vlastní knihu Stínů, .... jsem dobrá čarodějka. Chci pomáhat lidem.

Já taky

(Lenka, 28. 12. 2009 16:11)

Já taky věřím na víly, a jo a jo

Petr pan

(Kristýna Pechová, 19. 12. 2009 10:35)

me se docela petr pan jako kluk libil ale jak uz vyrost tak se mi nelíbíí :-(