Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já věřím na víly

Toto není ani tak o vílách, ale spíše o naší víře v něco vyššího, za ty víly si můžeme dosadit cokoliv. Každému z nás už se asi někdy stalo, že se vlivem životních okolností ocitl v situaci, kdy se neměl o co nebo o koho opřít. A pak většinou voláme na pomoc Boha, Bohyně, anděly, bytosti světla a různé „neviditelné“ pomocníky.

ObrazekČasto už sama skutečnost, že v něco věříme, nám pomůže překonat okamžiky, kdy nás přepadne beznaděj. Kolik z nás skutečně „věří“?

Nedávno jsem viděla film Petr Pan, kde v Zemi Nezemi při boji proti kapitánu Hookovi víla Zvoněnka obětovala svůj život, aby zachránila Petra Pana.

Petr Pan pochopil, že ji může do života navrátit pouze silná víra v existenci víl.A tak začal volat do vesmíru větu: „Já věřím na víly, a jo a jo, já věřím na víly, a jo, a jo...“

Postupně se k jeho hlasu přidávaly další hlasy dětí a dospělých a všichni volali: „Já věřím na víly, a jo, a jo, já věřím na víly, a jo, a jo…“ Ta silná víra všech lidí způsobila, že se víla opět probudila k životu.

Od té doby si občas v těžkých životních okamžicích opakuji jako mantru: „Já věřím na víly, a jo, a jo, já věřím na víly, a jo, a jo…“

Zkuste to taky, funguje to. A za ty víly si můžete dosadit opravdu cokoliv.

A mimochodem – já VĚŘÍM na víly.

                                                                       Mirka

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Láska

(Eva Valentová, 13. 10. 2012 13:07)

Já taky věřím na víly, a jo, a jo...a jednorožce, skřítky, elfy...a všechny bytosti, které mají srdce plné Lásky a Soucitu a čekají, až ji dovolíme nám pomoci, abychom tu Lásku v sobě objevili a byli schopni šířit ji dál...

jáá vííím že jsou

(shark, 21. 2. 2011 19:12)

já vím že prostě existují.
mám důkazy.

exist

(delfi, 27. 5. 2010 10:06)

oprava *dal najevo

víly existují

(delfi, 27. 5. 2010 10:05)

Jo jo, víly existují, řadí se mezi živlové bytosti a jsou z druhé dimenze. I draci jsou, to jsou mistři magie, ochránci a vše disharmonické před nimy hned prchá.
Báro, pokud citíš, že máš dračího průvodce, tak se uvolni a pak ho popros, jestli by ti nedal najevo svou přítomnost, bytosti světla přicházejí z prava, to si zapamatuj. A je dost možné, že ucítíš tlak, brnění, šimrání na pravé straně tváře, krku, ramenou...
Ale nezapomeň, že jsou tady, aby tě něco naučili, takže se nech jimi vést a vše ostatní příjde časem.
ahoj

ja verim na víly

(bara, 29. 1. 2010 11:41)

ja verim na víly jo jo ale zadny nevidim i moje kamoska.obe se poo
kousime je videt ale stejne nic ,nemate nejakou radu?jo a taky verime na draky,morsky panny

Já věřím!

(Veenka, 24. 1. 2010 19:37)

Já věřím na anděli, na víly a dokonce mám svoji vílu, jmenuje se Athryn. Mám 3 anděli strážné a mám dar automatické písmo a kresbu. Pracuji s Tarotem, kyvadlem, telekineze (koule psi), telepatie, začínám v sobě probouzet jasnosmysly, mám vlastní knihu Stínů, .... jsem dobrá čarodějka. Chci pomáhat lidem.

Já taky

(Lenka, 28. 12. 2009 16:11)

Já taky věřím na víly, a jo a jo

Petr pan

(Kristýna Pechová, 19. 12. 2009 10:35)

me se docela petr pan jako kluk libil ale jak uz vyrost tak se mi nelíbíí :-(