Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dny se prodlužují, přibývá světla a teplo slunečních paprsků probouzí Matku Přírodu z dlouhého zimního spánku. Jaro ji obléká do zelené barvy. Na svět přicházejí mláďata, stromům stoupá míza, ze všech stran se ozývá ptačí zpěv. Nastává čas radosti, tance, zpěvu – čas oslav nových začátků, čas nadcházející plodnosti a hojnosti.

Stejně jako příroda i my se můžeme probudit k novému životu a konečně se po dlouhé zimě znovu „rozjařit“. Tento čas je vhodný k očistě našich domovů i našich myslí od negativní nebo stagnující energie, od všeho starého a nepotřebného. Je to čas začít nové projekty, otevřít se novým myšlenkám, omladit tělo i mysl, probudit v sobě novou životní energii. S teplem slunečních paprsků se zvolna probouzí i naše smysly. Jaro nemusí být jen ročním obdobím, ale může být i stavem mysli…

Probuzení Bohyně

Seminář pro ženy

28. 3. 2009

Pojďme oslavit tento čas společně s dalšími ženami a spojit svoji energii v ženském kruhu. Jedna druhé pomoci hledat odpovědi na otázky a vzájemně se podpořit a inspirovat. Jak se cítíš jako žena? Dovolíš si být sama sebou? Co tě naplňuje a dodává ti životní energii? Nasloucháš své intuici? Jdeš svobodně cestou svých snů? Cítíš se celistvá, přijímaná a milovaná? Dovolíš si přijmout i svoji divokou a nespoutanou stránku? Jaké jsou tvé vztahy s ostatními a jaký máš vztah sama k sobě?

V bezpečí ženského kruhu budeme objevovat a probouzet svoji vnitřní krásu a prociťovat energii našeho těla. Hledat zdroje své síly, ženské moudrosti, radosti a potěšení. Můžeme naplno prožít svoji vnitřní Bohyni a nechat jí projevit se v celé své kráse a přirozenosti. Roztančit se v rytmu svého srdce a nechat rozhořet svůj vnitřní oheň.Obrazek

Spojíme se opět v ženském kruhu a společně pomocí rituálů, meditací, tance, zpěvu, vyprávění a sdílení probudíme naši vnitřní Bohyni – tentokrát plnou lásky a něhy, ale i smyslnou a vášnivou… Budeme pracovat s archetypem Matky – Milenky. Vyjadřuje ji červená barva, takže se oblékneme v této barvě (stačí i větší šátek) a doporučuji vzít na sebe sukni nebo šaty – na podporu ženské energie. Dále vezmi sebou žlutou svíčku na Rituál jara. Můžete přinést své oblíbené šperky a silové předměty, oblíbené vykládací karty. Úsměv a dobrá nálada jsou vítány.

Termín a čas: sobota 28. 3. 2009        od 11.00 do 18.00

Místo: Kosmeticko-relaxační studio, Praha 5, Suchý vršek 2137, metro Hůrka (trasa B)

Kurzovné: 700,- Kč, platba na místě

Na setkání s vámi se těší Mirka Petrovičová

Přihlášky a rezervace na tel: 606 105 499 nebo e-mailu: m.petrovicova@seznam.cz

Další informace o seminářích na www.vnitrnibohyne.estranky.cz