Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní období je plné klidu, míru a nejhlubšího ticha. Matka Příroda odpočívá. Zdánlivě se nic neděje, ale hluboko pod povrchem se už zvolna probouzí nový život. Než se kolo roku opět roztočí naplno, pojďme se i my zastavit a dopřát si chvilku ticha a zamyšlení. V předvečer keltského svátku Imbolc, kdy se slaví ústup Temné Bohyně a znovuzrození a probuzení Bílé Bohyně – příslibu nového života a nových začátků. Je to čas k očištění se od všeho starého a čas oslav a přivítání nového. Stejně jako v přírodě je věčný koloběh zrození, bytí, zanikání, tak i v našich životech konce střídají nové začátky. Tma je na ústupu, do našich životů opět přichází světlo…

 

Znovuzrození

seminář pro ženy

31. 1. 2009

 

Pojďme společně s dalšími ženami oslavit tento magický čas. Pojďme se ponořit do svého nejhlubšího nitra a společně hledat odpovědi na otázky. Co vlastně očekáváme od svého života? Kam si přejeme směřovat své příští kroky? Ptáš se sama sebe, zda jsi na té správné cestě? Zvažuješ důležitý životní krok? Jsi spokojena se svým životem? Dovolíš si být sama sebou? Nebo hledáš jen inspiraci?

 

V bezpečí ženského kruhu můžeme společně objevovat a podpořit svoji ženskou moudrost a vnitřní sílu. Najít a probudit v sobě energii nového zrození. Každá z nás máme v sobě ukryté nesmírné bohatství a poklady, o jejichž existenci někdy nemáme ani tušení. Hluboko v sobě nosíme své sny a naděje – zárodky nového života. Nikdy není pozdě stát se tím, kým se chceme stát. Žít svůj život naplno a s potěšením. Najít svoji cestu a kráčet po ní s radostí.

 

Pojďme si prožít tento den společně při vyprávění, meditacích, tanci, rituálech a sdílení. Načerpat energii a podporu ženského kruhu. Objevit zdroj své síly a životní radosti.

Budeme pracovat se dvěma archetypy Temné a Bílé Bohyně, proto si vezměte sebou tmavý a světlý(nejlépe bílý) oděv nebo větší šátky těchto barev. Dále jednu zelenou a jednu bílou svíčku na rituál. Můžete si přinést vlastní Tarotové karty nebo jakékoliv jiné vykládací karty, oblíbený šperk a nebo silový předmět podle vlastního uvážení. A samozřejmě úsměv a dobrou náladu.


Termín a čas: sobota 31. 1. 2009 od 11.00 do 17.00

Místo: Kosmeticko-relaxační studio, Praha 5, Suchý vršek 2137, metro Hůrka (trasa B)

Kurzovné: 600,- Kč, platba na místě

 Obrazek

Na setkání s vámi se těší Mirka Petrovičová

 

Přihlášky a rezervace na tel: 606 105 499 nebo e-mailu: m.petrovicova@seznam.cz

Další informace o seminářích na www.vnitrnibohyne.estranky.cz