Jdi na obsah Jdi na menu
 


                Světlo dávných věků   

Obrazek 

V nejhlubších okamžicích pravdy, v čase mezi nocí a svítáním, zrodila se hvězda. Přišla, aby nám přivedla do života moudro, lásku, pravdu a poznání.

Nechtěla po nás nic. Jen abychom jí věnovali svoji pozornost. Pro nás tančí svůj tanec mezi nocí a svítáním. Je naším světlem pravdy, které nám svítí na tmavá zákoutí našich cest.  Nabízí nám přátelství a porozumění. Je naší poslední jiskřičkou v hluboké noci zapomnění.

Přichází, aby nám připomněla, to co jsme kdysi dávno znali. Aby přivedla nazpět to, co jsme považovali za dávno ztracené. Učení a poznání, které bylo dlouhé věky zatracováno.

Ano, světlo dávných věků přichází.

Nastal čas probudit se, rozpomenout se na dávná mystéria. Nastal čas nových nadějí.

Jedno po druhém se rozhoří světla posvátných ohňů. Poslové světla přijdou zapálit své pochodně a roznesou je do všech světových stran. Znovu se otevřou brány starých vědění a znovu se vynoří všechny poklady světa.

Světlo dávných věků vstoupí i do nás.

Pokud máme srdce otevřená.

 

Toto jsem napsala automatickým písmem 3. 3. 2008 těsně před půlnocí.  Tváří se to jako nějaké proroctví, tak počkáme a uvidíme.  Rhiannon (= Mirka)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravím

(Dagmar- Jitřenka moře, 18. 3. 2008 1:34)

Gratuluji ke stránkám, jsou příjemné. Na fotce vám to čarodějky moc sluší. A úplně nejvíc mě okouzlily nádherné obrazy.
Chybí mi možnost umístit komentář nezávisle na článku, tak jsem se snesla, já Jitřenka, na hvězdičkovou stránku. Přeji asný a dlouhý svit.