Jdi na obsah Jdi na menu
 


„Poznej sám sebe“ – tak zněla rada delfského Orákula. Cesta osobní transformace skrze uvědomění a prožívání svých pocitů a svého těla. Cesta nalezení, přijetí a rozvíjení své vnitřní bohyně. Nalezení vnitřního míru a harmonie, lásky a odvahy, abychom po svých cestách kráčely opravdově.

 Cesta Bohyně

Během tří víkendových setkání v kruhu žen se seznámíme se svými částmi a budeme poznávat jejich podstatu. Nahlédneme na ženskou energii archetypálně, zároveň i z pohledu dnešní doby. Budeme hledat zdroje ženské síly a moudrosti. Seznamovat se s vlivy, které ovládají ženskou energii. Cílem je najít v sobě místa, která nám brání v růstu a uvolnit a rozproudit zablokovanou energii.

1.setkání : 10. 10. – 11. 10. 2009 Tvořitelka snů

 - zrození, probuzení, nové začátky, divoká a nespoutaná, hravá a radostná, naslouchání své intuici, odvaha, oheň nadšení a inspirace…

2. setkání: 7. 11. – 8. 11. 2009 Dárkyně života

- plodnost a oslava života, hledání kořenů, mysteria krve, láska, vášeň a sexualita…

3. setkání: 5. 12. – 6. 12. 2009 Strážkyně tajemství

- vnitřní moudrost, síla a moc, temná bohyně, léčitelka a vědma…

Čeká nás: sdílení v bezpečí a za podpory  ženského kruhu, vyprávění, meditace, tanec, dynamická cvičení na rozproudění energie, dechová cvičení a práce s tělem, masáže, rituály…

Vezměte sebou: sukni nebo šaty, šátek na oči, velký plážový šátek nebo osušku, deku, oblíbené šperky a silové předměty, něco dobrého na mlsání a úsměv a dobrou náladu.

ObrazekZačínáme vždy v sobotu v uvedených termínech od 10.00 hodin a končit budeme v neděli kolem 17.00 hodin. Pro mimopražské účastnice nabízím možnost přespání zdarma v místě semináře. Přivezte si vlastní karimatku a spacák.

Místo: Kosmeticko-relaxační studio, Praha 5, Suchý vršek 2137, metro Hůrka(trasa B)

Kurzovné: 1600,- Kč za víkend, platba na místě

Na setkání s vámi se těší Mirka Petrovičová

Přihlášky a bližší informace na tel: 606 105 499 nebo e-mailu: m.petrovicova@seznam.cz

Další informace o seminářích na www.vnitrnibohyne.estranky.cz